Welkom bij Scoutinggroep Van Wassenaer Van Obdam

Land- en Waterscouting op een prachtige plek in Park de Paauw in Wassenaar.

Lid worden? Klik dan hier.

Clubhuis huren?

Wist je dat ons clubhuis ook te huur is, voor scoutinggroepen, andere jeugd-verenigingen, scholen en kinderpartijtjes?

Ook dit jaar doet onze groep weer mee aan NL-Doet, want er is natuurlijk altijd genoeg te doen. Dit jaar gaan we verven in beide gebouwen, en klussen op het terrein. Ook met de leden zullen we die dag klussen gaan aanpakken om ze te betrekken bij de verantwoordelijkheid voor gebouw en terrein.

Bericht van de ste van NL-Doet:

We hebben een prachtig terrein en clubhuis. Daarnaast hebben we een troephuis voor onze landscouts. We willen heel graag onze vloer in het troephuis verven, de keuken opknappen. Daarnaast zoeken ook mensen die heerlijk in de buitenlucht onze tuin willen opknappen. Hek dakterras schoonmaken en eventueel verven. Verven van de radiotoren en het verven van de luiken van de ramen. Kortom we hebben diverse leuke klussen, waar zeker een bedrijf fantastisch aan de slag kan gaan. Een leuke klus voor veel verschillende mensen. En wij zorgen dat de appeltaart en koffie klaar staat. Zullen we er samen een leuke dag van maken ? U bent van harte welkom.

FacebookTwitter